News

Honey i Kokos spodziewają się szczeniąt.

Honey i Kokos spodziewają się szczeniąt.
2022-08-10

Honey i Kokos spodziewają się szczeniąt.

Mamy przyjemność poinformować, iż w połowie sierpnia 2022 r w hodowli Golden Bulls with Toscana spodziewamy się szczeniąt bulteriera standardowego, których rodzicami zostaną DIAMOND DRAGON Timar i HIBISCUS HONEY Timar.
Jest to doskonale dobrany i długo wyczekiwany miot bulteriera standardowego z linii psów wiodących prym na wystawach krajowych ale przede wszystkim zagranicznych. Tata szczeniąt Ch. DIAMOND DRAGON jest obecnym Mistrzem Świata.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej goldenbulls.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.