O hodowli

O hodowli

Hodowlą psów rasowych zajmujemy się od 2019 roku.

Mamy za sobą kilkanaście lat doświadczeń z psami, godziny przebytych szkoleń i kursów. Psy towarzyszą nam od zawsze i są nieodłącznym elementem naszego życia.

Nasze psy przechodzą kompleksowe badania co daje gwarancję dobrego zdrowia. W hodowli stawiamy na ciekawe i przemyślane połączenia genetyczne. 

Czysta rasa
Wszystkie nasze szczenięta to psy rasowe.
Wpis do metryk pzk
Psy otrzymują metryki Związku Kynologicznego w Polsce (www.zkwp.pl)
Rodowody
Rodowody naszych szczeniąt dają pewność, że maluchy są czystymi przedstawicielami danej rasy.
Naszym maluchom zapewniamy troskliwą opiekę

Szczenięta urodzone w naszej hodowli mieszkają z rodziną i starszymi psami. W ten sposób mają zapewniony kontakt z dorosłymi ludźmi, dziećmi i zwierzętami.

Oprócz dbałości o zdrowie i urodę zapewniamy im również właściwą socjalizację. 

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej goldenbulls.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.