News

Kokos i Honey - nasze szczenięta już w nowych domach

Kokos i Honey - nasze szczenięta już w nowych domach
2021-06-19

Kokos i Honey - nasze szczenięta już w nowych domach

W naszej hodowli przyszły na świat długo wyczekiwane szczenięta po zdrowych i pięknych rodzicach Diamond Dragon Timar i Hibiscus Honey Timar.

Rodzice szczeniąt są psami wiodącymi prym na wystawach krajowych a przede wszystkim zagranicznych. Szczenięta rosną pod okiem troskliwej mamy. 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej goldenbulls.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.