News

Milka American Bully w rodzinie Golden Bulls

Milka American Bully w rodzinie Golden Bulls
2016-03-06

Milka American Bully w rodzinie Golden Bulls

Milka to najmłodsza członkini naszej rodziny, przedstawicielka rasy american bully. 

American bully jest młodą rasą, która powstała w latach dziewięćdziesiątych XX wieku w Stanach Zjednoczonych.
Rasa ta od początku swego istnienia była dedykowana dla rodzin z dziećmi.

Psy te są sympatyczne i łagodnie usposobione a także aktywne i ciekawe świata. Towarzysz rodziny w postaci American Bulla będzie chętnie uczestniczył w zabawach i spacerach.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej goldenbulls.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.